Pracownicy z Azji

Obecnie, podążając za trendami rynkowymi i prognozami na rok 2024 chcielibyśmy zaproponować nową usługę: rekrutację wykwalifikowanej kadry z Wietnamu.

Pracownicy z tego kraju cieszą się na świecie doskonałą opinią jako personel pracowity i bezkonfliktowy. Tradycyjnie dobre relacje Polski z Wietnamem i obecność w naszym kraju dużej diaspory Wietnamczyków stanowią bardzo dobrą prognozę dla naszej współpracy.

W szczególności chcemy zaproponować Państwu pracowników wyspecjalizowanych tj. operatorzy maszyn i spawacze. Pogłębiające się niedobory tych fachowców na polskim rynku pracy pozwalają sądzić, że ich rekrutacja z krajów Azji jest rozwiązaniem przyszłościowym, niezbędnym dla utrzymania płynności produkcji w wielu polskich fabrykach. Zapraszamy uprzejmie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu w celu ich omówienia.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że jako jedyny polski pośrednik pracy podjęliśmy wysiłek, żeby nasza oferta dot. pracowników z Azji oparta była na realnych kontaktach i warunkach. Prezes Foreign Personnel Service podczas delegacji do 4 krajów: Wietnamu, Filipin, Indii oraz Bangladeszu osobiście dokonał badania rynku, nawiązał bezpośrednie relacje z lokalnymi partnerami, zbadał sytuację w konsulatach oraz spotkał się z kandydatami do pracy.

Nasi partnerzy w Wietnamie są ugruntowanymi podmiotami na azjatyckim rynku, afiliowanymi przy instytucji państwowej odpowiadającej za pracę zagraniczną obywateli Wietnamu i posiadającymi duże doświadczenie w dostarczaniu zasobów ludzkich do krajów tj. Korea Płd., Japonia, Tajwan – ale także do Europy. Dysponują bazą szkoleniowo-egzaminacyjną pozwalającą na przeprowadzenie skomplikowanych procesów rekrutacyjnych poczynając od selekcji kandydatów, poprzez ich przygotowanie językowe i zawodowe, aż po testy techniczne umiejętności.

Współpracujemy z polskimi instytucjami w Wietnamie m.in. z biurem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Sajgonie oraz Ambasadą RP w Hanoi. Jesteśmy obecni także w wietnamskich mediach. Nasi przedstawiciele wielokrotnie występowali jako eksperci europejskiego rynku pracy w wiodących wietnamskich kanałach telewizyjnych, radiowych oraz prasie.

Rekrutacja do Polski cieszy się dużym zainteresowaniem kandydatów a my spełniamy standardy najbardziej wymagających klientów międzynarodowych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.