Homepage

Wybierz popularne branże

Produkcja przemysłowa

PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA: 

Foreign Personnel Service specjalizuje się w dostarczaniu pracowników na  stanowiska związane z cyklem życia produktu. Kandydaci z Ukrainy i Europy Wschodniej charakteryzują się szybkim tempem pracy, przy zachowaniu niezbędnej skrupulatności i precyzji działania, a ich umiejętności poświadczone są doświadczeniem oraz niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi. Nasze możliwości obejmują zarówno rekrutację pracowników niższego szczebla (kandydatów do pracy na liniach produkcyjnych), jak również doświadczonych monterów, elektromonterów, inżynierów jakości, konserwatorów oraz operatorów maszyn. Rekrutujemy także magazynierów, operatorów wózków widłowych z uprawnieniami oraz pracowników konfekcjonowania.

Zobacz więcej branż, które obsługujemy

Stocznie

PRZEMYSŁ STOCZNIOWY: 

Odradzający się obecnie przemysł stoczniowy potrzebuje wykwalifikowanych pracowników, których braki można odczuć ze względu na wzmożoną emigrację polskich specjalistów do krajów skandynawskich i Europy Zachodniej. Podejmując współpracę z Foreign Personnel Service, mogą Państwo liczyć na nasze zaangażowanie w całość zagadnień związanych z pozyskaniem i rekrutacją pracowników stoczniowych każdego szczebla. Zapewnimy najlepszy personel w postaci doświadczonych spawaczy, monterów kadłuba, monterów rurociągów, monterów izolacji, malarzy, piaskarzy, elektryków, cieśli i stolarzy okrętowych. Rekrutujemy również pracowników nadzoru produkcyjnego, technologów, brygadzistów, serwisantów narzędziowych i projektantów instalacji okręgowych.

Zobacz więcej branż, które obsługujemy

Logistyka

LOGISTYKA: 

Z naszego doświadczenia wynika, że firmy z sektora logistycznego najczęściej zmagają się z pozyskaniem odpowiednich pracowników fizycznych. Rekrutacja wiąże się z koniecznością wyłonienia kandydatów posiadających potencjał, kompetencje, a także realne oczekiwania wobec pracodawcy i rynku pracy. Dzięki posiadaniu rozbudowanej bazy kandydatów, znajdziemy dla Państwa najlepszych pracowników, posiadających niezbędne doświadczenie i kluczowe kompetencje. Zapewniamy zarówno osoby na stanowiska związane z pracą w magazynie (magazynierów, pakowaczy, operatorów wózków widłowych), jak również kurierów, kierowców i personel wyższego szczebla (koordynatorów, kierowników magazynu, spedytorów, inżynierów, dyspozytorów i specjalistów do spraw logistyki).

Zobacz więcej branż, które obsługujemy

Elektronika

IT

IT: 

Najdynamiczniej rozwijająca się branża wciąż cierpi na brak specjalistów m.in. w dziedzinie programowania, sieci i systemów komputerowych, grafiki, jak również baz danych. Z Foreign Personnel Service zatrudnisz wysoce efektywnego specjalistę, który zadba o stabilność i rozwój Twoich procesów informatycznych, jak też podejmie się udziału w projekcie informatycznym. Posiadamy w swoich zasobach kontakty do szerokiego gremium webmasterów, programistów różnych języków, testerów, twórców gier wideo, administratorów sieci, jak również menedżerów projektów IT, którzy swoje doświadczenie zbierali również na arenie międzynarodowej.

Zobacz więcej branż, które obsługujemy

Przemysł spożywczy

PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY: 

Pracownicy z Ukrainy i Europy Wschodniej bez problemów odnajdują się na stanowiskach związanych z pracą w przetwórstwie i gastronomii. Szanują higienę pracy, są dyspozycyjni, samodzielni, cechują się dobrą organizacją pracy, determinacją i umiejętnością pracy w zespole. Foreign Personnel Service zatrudni dla Państwa pracowników do prac w takich zakładach jak: mleczarnie, piekarnie, wytwórnie soków, zakłady cukiernicze czy garmażerie itp. Wśród naszych kandydatów znajdują się osoby gotowe do podjęcia pracy na liniach produkcyjnych, przy przetwórstwie towarów, segregowaniu, foliowaniu i pakowaniu, a także w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych.

Zobacz więcej branż, które obsługujemy

FPS w Mediach

Nasi partnerzy

LinkedIn