Pracownicy z Polski

Biorąc pod uwagę występujące u Państwa zapotrzebowanie na elastyczny dobór składu osobowego, proponujemy skorzystanie z usługi przeprowadzenia przez Foreign Personnel Service pełnego procesu rekrutacyjnego. Usługa polega przeprowadzeniu analizy rynku, doborze narzędzi rekrutacyjnych, dokonania selekcji Kandydatów oraz przeprowadzenia testów i rozmów kwalifikacyjnych.

Znalezienie odpowiednich pracowników to proces kosztowny i czasochłonny. Wiąże się z koniecznością inwestycji w ogłoszenia rekrutacyjne w prasie lub internecie, przejrzenia dziesiątek CV, odbycia licznych spotkań z kandydatami, nierzadko także z potrzebą sprawdzenia referencji i przeprowadzenia specjalistycznych testów weryfikujących kompetencje.

Możemy przytoczyć częsty problem wskazywany przez naszych partnerów biznesowych, HR Managerów, czy Rekruterów, z jakimi mamy okazję prawie codziennie rozmawiać :

“Dostałem masową ilość CV na nasze ogłoszenia (na wielu portalach, job-boardach). Poświęcamy ogrom czasu, na filtrowanie aplikacji oraz kontaktowanie się z Kandydatami. To spora strata pieniędzy oraz możliwości wykonania działań w innych obszarach. Niestety na inne metody pozwalające na zamykanie projektów rekrutacyjnych  – zwyczajnie mówiąc – nie mogę sobie teraz pozwolić, jestem tak zawalony robotą…”

Czy w sytuacji gdy tracimy bardzo dużo czasu na filtrowanie ogromnej ilości CV, kontaktowanie Kandydatów, nie warto poszukać innowacyjnych rozwiązań, które ten czas mogą w znacznej mierze odblokować?
Ile godzin, dni, tygodni tracimy na tego typu kwestie? A ile pieniędzy?

Są stanowiska, procesy rekrutacyjne, które niestety właśnie w taki sposób wyglądają. W takiej sytuacji warto skorzystać z narzędzi Foreign Personnel Service, aby odciążyć swój biznes z nakładu pracy, wydanych pieniędzy i zainwestowanego czasu. Takie narzędzie, już teraz, jest na wyciągnięcie ręki.

Dzięki naszej ofercie oszczędzają Państwo czas i redukują koszty zainwestowane w proces rekrutacji, zyskując jednocześnie sprawdzonych, starannie wyselekcjonowanych pracowników, precyzyjnie dopasowanych do wymogów stanowiska i kultury organizacyjnej Państwa firmy oraz odpowiednio zmotywowanych.

Zakres naszych usług obejmuje wszystkie obszary związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim w organizacji, od momentu pozyskania talentów, poprzez ich rozwój i doskonalenie, aż po zmiany związane z optymalizacją zatrudnienia.